środa, 10 kwiecień 2024, Imieniny: Małgorzaty, Michała, Makarego

Rusza wersja mobilna konkursu „Z paszportem Turystycznym po Ziemi Janowskiej”.

Rusza wersja mobilna konkursu

„Z paszportem Turystycznym po Ziemi Janowskiej”.

Zbierz wirtualne pieczątki i wygrywaj nagrody !!!

Telefon komórkowy, to wszystko, czego potrzebujesz, aby wziąć udział w konkursie.

Do wygrania atrakcyjne nagrody, losowanie podczas Festiwalu Kaszy „Gryczaki”, 10 sierpnia 2019, godz. 16.30

Sprawdź, jakie to proste:

Instrukcja

Jeżeli korzystali już Państwo z aplikacji moblinej Janów Lubelski prosimy o aktualizację do najnowszej wersji. Aplikacja dostępna jest za darmo do pobrania w Google Play >>tutaj<<

Aplikacja mobilna posiada moduł Paszport Turystyczny, który wyświetla listę atrakcji biorących udział w wersji mobilnej konkursu. Każda lokalizacja oprócz zapoznania się z opisem miejsca umożliwia wirtualne potwierdzenie obecności w odwiedzanej lokalizacji.

Wybierając przycisk mapy widoczne są wszystkie lokalizacje biorące udział w konkursie. Po kliknięciu na punkt reprezentujący daną lokalizację użytkownik może przejść do opisu atrakcji, staje się również aktywna możliwość uruchomienia map google – uruchomienie nawigacji do  danej atrakcji turystycznej.

Po wybraniu atrakcji z listy, Aplikacja podaje użytkownikowi odległość do danej atrakcji. Po zbliżeniu się do punktu pojawia się możliwość zameldowania. Odwiedzone miejsce zdobywa wirtualną pieczątkę.

Po zebraniu kompletu wirtualnych pieczątek użytkownik ma możliwość wysłania zgłoszenia konkursowego.

Zgłoszenie konkursowe wraz z danymi z formularza przesyłane są do organizatora drogą elektroniczną. Do przesłania zgłoszenia wymagana jest aktywna transmisja danych.

Warunkiem udziału w losowaniu nagród jest przesłanie za pośrednictwem formularza w aplikacji danych uczestnika konkursu wraz z wyrażeniem wymaganych zgód.

Losowanie nagród odbędzie się w dniu 10.08.2018 r. o godz. 16.15, w czasie trwania imprezy Festiwal Kaszy „Gryczaki”.

Kontakt: Referat Promocji i Rozwoju, tel. 15/8724313