środa, 10 kwiecień 2024, Imieniny: Małgorzaty, Michała, Makarego

Burmistrz Janowa Lubelskiego serdecznie zaprasza na Konferencję dla Przedsiębiorców - 7 listopada 2019 r.

Burmistrz Janowa Lubelskiego

serdecznie zaprasza

na Konferencję dla Przedsiębiorców,

która odbędzie się 7 listopada 2019 r. o godz. 10.00 w sali Taras Plastyczny,

II piętro, Janowski Ośrodek Kultury

(ul. Jana Pawła II, Janów Lubelski)

Szanowni Państwo,

Jak co roku, zapraszamy do udziału w spotkaniu. Tym razem będzie ono miało zróżnicowany charakter. Pierwsza część, tradycyjnie, poświęcona będzie funduszom unijnym. W części drugiej głos oddamy naszym Przedsiębiorcom dając im okazję do autoprezentacji i przedstawienia firm.
W czasie przerwy, przy kawie, będzie możliwość wymiany wizytówek i doświadczeń. Bardzo ciekawie zapowiada się część trzecia – dokładną informację na ten temat dołączamy osobno.

10. 00 – 10.15 – Powitanie uczestników

Krzysztof Kołtyś, Burmistrz Janowa Lubelskiego

10.15 – 10.30Możliwości wsparcia przedsiębiorstw w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020

Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości

10.30 – 10.45Wsparcie na założenie i rozwój działalności gospodarczej – pożyczki, poręczenia, dotacje, szkolenia, pożyczki preferencyjne dla firm

Lubelska Fundacja Rozwoju

Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego

Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego "OIC Poland"

Lokalna Grupa Działania „Leśny Krąg” – krótka informacja

Powiatowy Urząd Pracy – krótka informacja

10.45 – 11.00Szkolenia dla menadżerów i pracowników firm – możliwości pozyskania środków na realizację usług doradczych i szkoleniowych

Katarzyna Olchowska, certyfikowany doradca w Bazie Usług Rozwojowych PARP, Grupa Tipmedia

11.00 – 11.30Kontakty biznesowe – znajomości, które procentują

Przedsiębiorcy naszego regionu – prosimy o zabranie wizytówek, ulotek

11.30 – 12.00 Przerwa kawowa, poczęstunek

12.00 – 13.00Projekt Google Internetowe Rewolucje - bezpłatny projekt edukacyjny dla przedsiębiorców (handel internetowy, pozycjonowanie stron, analiza ruchu w sieci)

Kamil Nadolski i Sebastian Skórski, doradcy projektu Google Internetowe Rewolucje

13.00 – 14.00Indywidualne konsultacje z prelegentami

Projekt Google Internetowe Rewolucje to bezpłatny projekt edukacyjny dla przedsiębiorców, który ma na celu zapewnienie bezpośredniego wsparcia w postaci dostarczenia bezpłatnych narzędzi, wiedzy i szkoleń dla przedsiębiorców na każdym poziomie zaawansowania. Na co dzień pracujemy z osobami które pozyskują środki na własną działalność, znajdują się już w sektorze MŚP oraz prowadzą czy planują działania eksportowe sprzedając swoje produkty/usługi za granicą.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych poszerzeniem wiedzy o marketingu internetowym na prezentację projektu Google Internetowe Rewolucje:

• osoby prowadzące samodzielnie działalność gospodarczą
  • małe i średnie przedsiębiorstwa
  • duże firmy
  • start up-y
  • organizacje pozarządowe
  • osoby zainteresowane marketingiem internetowym
  • osoby i firmy które chcą eksportować swoje produkty/usługi
  • osoby i firmy prowadzące/planujące prowadzić sklepy internetowe

Podczas prezentacji dowiedzą się Państwo m.in.:

• gdzie szukać słów kluczowych do pozycjonowania,
  • jakie narzędzia pomagają analizować ruch w sieci,
  • jakie narzędzia pomogą Państwu w eksporcie,
  • o korzyściach Państwa firmy z udziału w projekcie.

Zapraszamy: Konferencja dla Przedsiębiorców, 7 listopada 2019 r., godz. 10.00 (panel Google Internetowe Rewolucje rozpoczyna się o godz. 12.00), Janowski Ośrodek Kultury, sala Taras Plastyczny, II piętro (Janów Lubelski, ul. Jana Pawła II 3)

Prezentację poprowadzą doradcy projektu Google Internetowe Rewolucje: Kamil Nadolski i Sebastian Skórski

Strona internetowa projektu: https://events.withgoogle.com/google_internetowe_rewolucje/

Po prezentacji oraz w czasie konferencji będzie można bezpośrednio zapisać się do projektu oraz porozmawiać z doradcami.