środa, 10 kwiecień 2024, Imieniny: Filipa, Leona, Jaromira

Pogoda w Janowie

Rekrutacja liderów Szlachetnej Paczki

SZLACHETNA PACZKA 2012 zaczyna się już dziś! W całej Polsce poszukiwanych jest 430 osób, które chcą skompletować drużynę do mądrego i skutecznego pomagania potrzebującym. W województwie lubelskim potrzebujemy 33 Liderów.
Żeby przed Świętami Bożego Narodzenia dotrzeć z pomocą do najbardziej potrzebujących, już teraz poszukiwani się LIDERZY SZLACHETNEJ PACZKI: - Szukamy ludzi odpowiedzialnych, pragnących pomagać i realnie zmieniać swoje otoczenie, takich, którzy potrafią pracować w grupie i koordynować pracę innych osób - mówi ks. Jacek WIOSNA Stryczek, pomysłodawca SZLACHETNEJ PACZKI.

Co robi lider?
Lider SZLACHETNEJ PACZKI zbiera zespół wolontariuszy i wspólnie z nimi dociera z pomocą nawet do kilkudziesięciu rodzin żyjących w ubóstwie. To właśnie lider organizuje projekt w swojej miejscowości - dba o jak najlepszą pomoc i organizuje zaplecze logistyczne akcji. Dzięki jego zaangażowaniu SZLACHETNA PACZKA może rozwijać się w kolejnych miejscowościach!

Jak się zgłosić?
Na stronie www.superw.pl chętni by organizować SZLACHETNĄ PACZKĘ w swoim mieście mogą zgłosić się i wziąć udział w rekrutacji liderów.
Na zgłoszenia czekamy do końca czerwca!

SZLACHETNA PACZKA
To już dwunasta edycja projektu, który każdego roku angażuje setki tysięcy ludzi, którzy chcą realnie pomagać rodzinom żyjącym w biedzie.
Tylko w 2011 roku SZLACHETNA PACZKA pomogła 12 tysiącom potrzebujących rodzin, a w przygotowanie pomocy zaangażowało się 7200 wolontariuszy i 150 tysięcy darczyńców. W projekcie udział wzięli m. in. Para Prezydencka Bronisław i Anna Komorowscy, Jerzy Dudek, reprezentacja Polski w siatkówce, piłkarze ręczni wraz z trenerem Bogdanem Wentą. Wartość przekazanej pomocy przekroczyła 18 mln złotych.

Kontakt:
Katarzyna Grochocka
katarzyna.grochocka@szlachetnapaczka.pl
783430174

Paulina Skipirzepa
paulina.skipirzepa@szlachetnapaczka.pl
607755595

Agata Wojtaszek
agata.wojtaszek@szlachetnapaczka.pl
785820219

Stowarzyszenie WIOSNA
ul. Starowiślna 21/3
Kraków 31-038

Fotogaleria

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www