niedziela, 14 kwiecień 2024, Imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi

Kolejne spotkanie konsultacyjne w sprawie Gminnego Programu Rewitalizacji

W dniu  22 czerwca 2016 r. o godz. 13.00 w Janowskim Ośrodku Kultury odbyło się kolejne  spotkanie konsultacyjne w sprawie Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Janów Lubelski. Przedmiotem spotkania było wstępne omówienie zagospodarowania rekreacyjno- sportowego Gminy pod kątem jak najpełniejszego uwzględnienia potrzeb naszych mieszkańców.

Korzystając z zaproszenia Pana Burmistrza w spotkaniu wzięli udział przedstawiciele instytucji, firm zajmujących się sportem i rekreacją, klubów sportowych, nauczyciele, w tym nauczyciele wychowania fizycznego. Uczestnikami spotkania byli także zwykli mieszkańcy naszego miasta, którym leży na sercu krzewienie kultury fizycznej i aktywnych form spędzania wolnego czasu. Podczas spotkania dyskutowano m.in. nad zagospodarowaniem doliny rzeki Białki, Janowskich Stoków i Parku Misztalec oraz lokalizacja planowanego Skate Parku.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w spotkaniu.