poniedziałek, 15 styczeń 2024, Imieniny: Domosława, Makarego, Dąbrówki

Pogoda w Janowie

Janów Lubelski Laureatem „BUSINESS EXCELLENCE”

Gmina Janów Lubelski została laureatem I edycji Programu Promocji Gmin „Business Excellence” w kategorii gmin miejsko - wiejskich oraz gmin przyjaznych inwestorom, którego administratorem jest największa organizacja biznesowa w regionie - Lubelski Klub Biznesu. Program jest realizowany pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Lubelskiego Krzysztofa Hetmana. Gmina Janów Lubelski w trakcie dwuetapowego konkursu została poddana kompleksowej i fachowej ocenie expertów.

W ocenie samorządów brane były pod uwagę: polityka inwestycyjna, promocja i zarządzanie, polityka społeczna i ochrona środowiska, infrastruktura techniczna i okołobiznesowa oraz wskaźniki ekonomiczno – społeczne. Po pomyślnym przebrnięciu kolejnych etapów Gmina Janów Lubelski zakwalifikowała się do ścisłego finału i po otrzymaniu najwyższych ocen znalazła się wśród najbardziej uznanych samorządów województwa. Wyróżnienie przyznane przez lokalny biznes to docenienie pracy samorządu na rzecz podnoszenia jakości życia mieszkańców i rozwoju gospodarczego na Lubelszczyźnie, a także dowód na to, że Janów Lubelski jest najlepszą z najlepszych gmin województwa Lubelskiego.

Tytuł Laureata Programu Promocji Gmin ”Business Exellence” odebrał Burmistrz Krzysztof Kołtyś, podczas uroczystej Gali Lubelskiego Klubu Buisnesu, która odbyła się 31 maja br. w Hotelu Kmicic w Lublinie. Gmina wraz z wyróżnieniem otrzymała:

Fotogaleria

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www