środa, 10 kwiecień 2024, Imieniny: Małgorzaty, Michała, Makarego

Do branży turystycznej, gastronomii i bazy noclegowej

Szanowni Państwo,

Przebudowujemy naszą stronę www.janowlubelski.pl. Planujemy ją uruchomić do końca sierpnia 2020 r.

Branża turystyczna: gastronomia, noclegi, atrakcje turystyczne, aktywności itp. będą w formie wizytówek, z zaznaczoną lokalizacją na mapie (szczególnie dla noclegów i gastronomii jest to ważne – turyści szukają konkretnych lokalizacji) i sortowaniem według rodzaju, np. atrakcje turystyczne, gastronomia, noclegi, turystyka aktywna, wypożyczalnia rowerów itp. Każda firma może być w dowolnej liczbie podkategorii.

W związku z powyższym, podmioty, które chcą się znaleźć w bazie, powinny wypełnić załączoną formatkę oraz dołączyć:

-  logotypu, jeżeli Państwo posiadacie (JPG, nie mniejszy niż 775 x 333 px)

- zdjęć (max. 10 sztuk, JPG, nie mniejsze niż 775 x 333 px)

- proszę wskazać zdjęcie główne, które będzie miniaturą (nie logotyp, JPG, nie mniejsze niż 775 x 333 px). Bez zdjęcia głównego nie możemy zamieścić formatki na stronie (wymagania formularza).

Ważne! Proszę wypełnić osobno formatkę dla każdego obiektu, atrakcji, aktywności i dosłać zdjęcia do każdej formatki!!!

Jeżeli na zdjęciach znajduje się wizerunek osób, w celu publikacji na stronie janowlubelski.pl należy również przesłać wypełnione „Oświadczenie o wyrażeniu zgody na wykorzystanie praw autorskiej materiału przeładowanego do publikacji” oraz „Oświadczenie o wyrażeniu zgody na publikacje wizerunku”.

Jeżeli macie Państwo propozycje, jakie powinny być kategorie, jak posegregować nasze firmy turystyczne (np. noclegi, hotele - certyfikowane, wypoczynek na wsi, turystyka aktywna, wypożyczalnia rowerów, pole namiotowe, camping itd.) – napiszcie proszę pod tabelką w formatce swoje sugestie, co warto wyróżnić, jak posegregować?

Informacje proszę odesłać na adres: promocja@janowlubelski.pl najpóźniej do 20 sierpnia 2020 r.

Więcej informacji: Referat Promocji i Rozwoju, tel. 15/ 87 24 313