niedziela, 28 styczeń 2024, Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

Zaproszenie do PILATES w Janowie Lubelskim. VI sezon 2018 – 2019 r.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób chcących poprawić swoją kondycję fizyczną i równocześnie uzyskać lepsze samopoczucie, składamy propozycję uczestnictwa w zajęciach gimnastycznych z zakresu rekreacji ruchowej metodą PILATES.

Zapraszamy na zajęcia VI – tego sezonu, jakie rozpoczynają się we wrześniu w Małej Sali Publicznej Szkoły Podstawowej w Janowie Lubelskim.
Formą zajęć będzie kurs podstawowy, 20 – to godzinny i 10 – cio godzinny (gdzie godzina lekcyjna = 45 min). Jest propozycja aby zajęcia były prowadzone 2 razy w tygodniu po 2 godziny dziennie, w godzinach popołudniowych. Szczegóły zostaną ustalone na pierwszym spotkaniu.

Będą 2 grupy: wstępna i zaawansowana.  O ile będą chętni, będzie też grupa „gimnastyki dla seniorów ze wstępem do PILATES” – wg programu z lat 2014 – 2017.
Zapisy w Fitness Klub PILATES Janów Lubelski (Mała Sala PSP JL) oraz MOSiR Janów Lubelski.

Więcej o PILATES na stronie internetowej Janowa Lubelskiego i na stronie internetowej MOSiR Janów Lubelski.
Zapraszamy!

Z upoważnienia FKP JL oraz MOSiR JL,
Antoni Sydor  -  Instruktor PILATES
Foto: Zuzanna Skoczyńska, Ryszard Skoczyński, MOSiR  Janów Lubelski
Janów Lubelski, 12.09.2018 r.